TWEEDE MONSTERZEGE OP RIJ: 6x RAAK VOOR CEYSSENS
Net als vorige week werd het voetbalweekend op gang getrapt door onze dames, net als vorig weekend resulteert dat in een doelpuntenfestival.
Dilsen-Stokkem is aan haar tweede bestaansjaar bezig in het vrouwenvoetbal en behoort bijgevolg logischerwijs nog bij de kneusjes van de reeks. De ploeg uit Oost-Limburg boekt echter progressie en kon al 6 punten binnen halen, maar was voor Ekselle geen partij.
Groen-rood mag de nieuwe zege voornamelijk danken aan Faline Ceyssens, die maar liefst 6 goals voor haar rekening nam. Ook Anouschka Boons (2 goals) en Floor Mathijssen kwamen tot scoren. Ekselle tanks zo vertrouwen en scoorde maar liefst 23 keer in haar laatste 2 duels. Volgende week sluit het de heenronde af tegen Bocholt, ook dat zou wel eens een groter overwinning kunnen worden.
In de stand volgt Eksel op 3 eenheden van leidersduo Zonhoven en Kadijk, dat later dit weekend wel nog in actie komt.