EX-COACH CORSTJENS BRENGT EKSELSE REEKS TEN EINDE
Na 7 opeenvolgende overwinningen staat Eksel terug met de voeten op de grond. Zoals de laatste jaren al vaker het geval was, kon Eksel bij het inzetten van de supportersbus niet winnen.
Eksel startte nochtans goed en kon al snel dreigen, maar de goal viel aan de overkant. Eksel probeerde snel tegen te scoren, maar kon de Kaulillese verdediging daarna niet meer bedreigen.
Na de pauze scoorde Kaulille al snel zijn tweede treffer en het leek dan ook game-over voor KFC. Rood-groen scoorde echter vrijwel onmiddellijk tegen via Wasiak en dat leek het signaal voor Eksel om het gaspedaal niet meer los te laten. Kaulille hielp Eksel nog een handje door dom rood te pakken en De Pachter bracht Eksel even later op gelijke hoogte. KFC leek erop en erover te gaan, maar kon een dozijn van kansen niet afwerken.
Rood-groen kan ondanks het rechtzetten van een 2-0 achterstand niet tevreden zijn met een puntje en slaagt er net als vorig seizoen niet in te winnen van Kaulille.
Opstelling: Vrysen, Fransen (26′ Davidts), Cornelissen, Driessen, Elia (66′ Moranduzzo), Vervloet, K. Bertrands, Wasiak, De Pachter, M. Bertrands (88′ Paesen).
Doelpunten: 17′ Fransen (own) 1-0, 51′ V. Jannis 2-0, 54′ Wasiak 2-1, 73′ De Pachter 2-2.
Toeschouwers: 130
