[portfolio_slideshow]

U 9

Share

Eksel A

Liam Van Geertruy
Victor Stals
Lowie Willekens
Milan van Den Heuvel
Elias Dreesen
Matthijs Hamelink
Abijot Singh

Coach: Roy Willekens

Eksel B

Kobe Gielen
Keano Evens
Simon Kerkhofs
Giel Fraiponts
Igor Chudyka
Vince Gijbels
Orlando Krasinkski

Coach: Bart Gielen
Afgevaardigde: Bart Fraiponts

Eksel C

Lowie Loenders
Quinten Drees
Lars Huysmans
Nand Booms
Jasper switten
Bruce Maggen
David Gheorghita
Tiebe Jaeken

Coach : Geert Loenders

Kalender Eksel A (gewestelijke U9 – reeks K)

Zaterdag 2 september, 14u30:
KFC Eksel A – Kadijk SK B

Zondag 10 september, 10u00:
Kattenbos Sport B ) KFC Eksel A

Zaterdag 16 september, 14u30:
KFC Eksel A – SV Herkol

Zaterdag 30 september, 14u30:
KFC Eksel A – GT Lommel Kolonie

Zaterdag 7 oktober, 14u30:
KFC Eksel A – Hechtel FC B

Zondag 15 oktober, 9u30:
Lommel United F – KFC Eksel A

Zaterdag 21 oktober, 10u00:
Kadijk SK B – KFC Eksel

Zaterdag 28 oktober, 14u30:
KFC Eksel A – Kattenbos Sport B

Zondag 5 november, 10u00:
SV Herkol – KFC Eksel A

Zondag 19 november, 10u30:
GT Lommel Kolonie – KFC Eksel A

Zaterdag 25 november, 10u00:
Hechtel FC B – KFC Eksel A

Zaterdag 2 december, 14u30:
KFC Eksel A – Lommel United F

Kalender Eksel B (gewestelijke U9 – reeks Q)

Zondag 3 september, 10u00:
KFC Eksel B – Racing Peer B

Zondag 10 september, 10u00:
Achel VV – KFC Eksel B

Zondag 17 september, 10u00:
KFC Eksel B – Kattenbos SportA

Zaterdag 23 september, 15u00:
Sporting Grote Heide – KFC Eksel B

Zondag 1 oktober, 10u00:
KFC Eksel B – GS Bree-Beek A

Zondag 8 oktober, 10u00:
KFC Eksel B – Peer SV

Zondag 15 oktober, 10u00:
Kadijk SK A – KFC Eksel B

Zondag 22 oktober, 10u00:
Racing Peer B – KFC Eksel B

Zondag 29 oktober, 10u00:
KFC Eksel B – Achel VV

Zaterdag 4 november, 13u00:
Kattenbos Sport A – KFC Eksel B

Zondag 12 november, 10u00:
KFC Eksel B – Sporting Grote Heide

Zondag 19 november, 10u00:
GS Bree-Beek A – KFC Eksel B

Zaterdag 25 november, 13u00:
Peer SV – KFC Eksel B

Zondag 3 december, 10u00:
KFC Eksel B – Kadijk SK A