[portfolio_slideshow]

U 8

Share

Eksel A

Nore Boets
Seppe Geerts
Sander Hoeben
Renske Kelgtermans
Thiemen Pellens
Rolf Stals
Lowie Vandervoort
Hugo Vanduffel
Matiz Wysmans

Coach 1: Nico Pellens
Coach 2: Kevin Wysmans
Coach 3: Jan Geerts

Eksel B:

Vince Reekmans
Sjel Cuypers
Alexander Hex
Matisse Bollen
Almir Mehid
Vince Palmans
Yonah Claes
Tristen Claes
Dries Bleyen

Coach 1: Jordy Hex
Coach 2: Frank Reekmans
Coach 3: Jan Claes

Kalender Eksel A (gewestelijke U8 – reeks H)

Zondag 3 september, 10u00:
Kadijk SK B – KFC Eksel A

Zaterdag 9 september, 14u30:
KFC Eksel A – SV Breugel

Zaterdag 16 september, 13u30:
KAttenbos Sport A – KFC Eksel A

Zaterdag 23 september, 14u30:
KFC Eksel A – Kaulille FC B

Zondag 1 oktober, 10u30:
GT Lommel Kolonie ) KFC Eksel A

Zaterdag 7 oktober, 14u30:
KFC Eksel A – Lommel United C

Zondag 15 oktober, 10u00:
Lutlommel VV C – KFC Eksel A

Zaterdag 21 oktober, 14u30:
KFC Eksel A – Kadijk SK B

Zaterdag 28 oktober, 13u00:
SV Breugel – KFC Eksel A

Zaterdag 4 november, 14u30:
KFC Eksel A – Kattenbos Sport A

Zaterdag 11 november, 14u30:
Kaulille FC B – KFC Eksel A

Zaterdag 18 november, 14u30:
KFC Eksel A – GT Lommel Kolonie

Zondag 26 november, 10u00:
Lommel United C – KFC Eksel A

Zaterdag 2 december, 14u30:
KFC Eksel A – Lutlommel VV C

Kalender Eksel B (gewestelijke U8 – reeks P) 

Zaterdag 2 september, 10u00:
Bolderberg FC – KFC Eksel B

Zondag 10 september, 10u00:
KFC Eksel B – SK Heusden 06 A

Zondag 17 september, 11u00:
GS Bree-Beek C – KFC Eksel B

Zondag 24 september, 10u00:
KFC Eksel B – AC Tervant B

Zondag 1 oktober, 12u00:
E. Houthalen – KFC Eksel B

Zaterdag 7 oktober, 14u30:
Achel VV A – KFC Eksel B

Zondag 15 oktober, 10u00:
KFC Eksel B – KFC Ham United A

Zondag 22 oktober, 10u00:
KFC Eksel B – Bolderberg FC

Zondag 29 oktober, 9u30:
SK Heusden 06 A – KFC Eksel B

Zondag 5 november, 10u00:
KFC Eksel – GS Bree-Beek C

Zaterdag 11 november, 12u00:
AC Tervant B – KFC Eksel B

Zondag 19 november, 10u00:
KFC Eksel B – E. Houthalen

Zondag 26 november, 10u00:
KFC Eksel B – Achel VV A

Zondag 2 december, 10u00:
KFC Ham United – KFC Eksel B